Kocyk Crazy Cats

85,00 zł
Brutto

Dwustronny kocyk uszyty z miękkiej wysokogatunkowej bawełny, która doskonale pasuje do dobranego kolorystycznie miłego materiału minky. W środku wypełniony jest antyalergiczną, silikonową włókniną, nadającą mu niezwykłą lekkość, jednocześnie zapewniając przyjemne ciepło.Może służyć za okrycie podczas codziennych drzemek i spacerów lub jako mięciutka mata, na której możemy bezpiecznie ułożyć maluszka.

Kocyk szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany jest w firmowy, płócienny woreczek . Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower, urodziny lub inną, przyjemną okazję. Do kocyka można dobrać poduszkę do kompletu, bądź stworzyć ekstra zestaw z trzema poduszeczkami!

KOCYK NIEMOWLAKA 50X75CM +/-2CM

Ilość

Dwustronny kocyk uszyty z miękkiej wysokogatunkowej bawełny, która doskonale pasuje do dobranego kolorystycznie miłego materiału minky. W środku wypełniony jest antyalergiczną, silikonową włókniną, nadającą mu niezwykłą lekkość, jednocześnie zapewniając przyjemne ciepło. Może służyć za okrycie podczas codziennych drzemek i spacerów lub jako mięciutka mata, na której możemy bezpiecznie ułożyć maluszka.

1900-01-01

Dane szczegółowe

Materiał
Bawełna
Minky

Zobacz także