• Pakiet
Happy ponies
  • Happy ponies

Wielofunkcyjna poduszka do karmienia

150,00 zł
Brutto

WIELOFUNKCYJNA PODUSZKA DO KARMIENIA  (REGULOWANA)

Poduszka Sweet Dreams - Wyjątkowa, wielofunkcyjna poduszka do karmienia i nie tylko. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla mam po cesarskim cięciu. Idealna warstwowa poduszka dopasowuje się podnosząc dziecko do piersi w zależności od poziomu, 3 warstwowa regulacja. Można stosować również podczas podróży, jako poducha pod laptop, do odpoczynku przy książce lub przed telewizorem.

Ten pakiet zawiera

Ilość

INNOWACYJNA PODUSZKA DO KARMIENIA

Regulowana poduszka Sweet Dreams została opracowana wspólnie z panią doktor i magistrem fizjoterapii, tak aby zapewnić maksymalny komfort podczas karmienia maluszka.

Wyjątkowość poduszki opiera się na jej istocie. Pomoże przyjąć idealną pozycję do karmienia dziecka, które ciągle rośnie i się zmienia. Każda Mama dopasowuje warstwy poduszki tak aby osiągnąć idealny kąt dla dziecka w każdym wieku i stopniu rozwoju.

Trzy różne wysokości pozwolą znaleźć idealną pozycję dla wygodnego karmienia i zredukują napięcie w karku, plecach i ramionach. Idealne do karmienia na kolanach lub w pozycji bocznej (dla matek po cesarskim cięciu).

Wady zwykłej poduszki do karmienia:

- podnoszenie dziecka za pomocą poduszki o pojedynczej wysokości jest ograniczające i może być bardzo niekomfortowe.

ZALETY INNOWACYJNEJ PODUSZKI:

- warstwowa poduszka Sweet Dreams, łatwo się dopasowuje. Podnosząc dziecko do piersi z trzema poziomami wysokości oferuje mamie więcej możliwości podczas karmienia. Gdy Twój maluch rośnie, zmień wysokość, aby dopasować ją do jego rozmiaru ( 3 stopnie regulacji).

- po zakończeniu karmienia możliwość złożenia poduszki na pół i zabezpieczenia przy pomocy wstążki,

- kompaktowe i czyste przechowywanie,

- idealnie sprawdzi się podczas podróży,

- poduszkę można prać w pralce,

- doskonała po cesarskim cięciu,

- poduszka wykonana jest z materiałów posiadające certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 klasy I. Jest to wiodący na całym świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych,

- wypełnienie kulka silikonowa gat. 1 antyalergiczna,

- produkt wyprodukowany w Polsce

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. Idealny na prezent!

Poduszki są bardzo eleganckie i praktyczne.

1900-01-01

Dane szczegółowe

Materiał
Bawełna