Wielofunkcyjna poduszka do karmienia

150,00 zł
Brutto

WIELOFUNKCYJNA PODUSZKA DO KARMIENIA  (REGULOWANA)

Poduszka Sweet Dreams - Wyjątkowa, wielofunkcyjna poduszka do karmienia i nie tylko. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla mam po cesarskim cięciu. Idealna warstwowa poduszka dopasowuje się podnosząc dziecko do piersi w zależności od poziomu, 3 warstwowa regulacja. Można stosować również podczas podróży, jako poducha pod laptop, do odpoczynku przy książce lub przed telewizorem.

Ilość

INNOWACYJNA PODUSZKA DO KARMIENIA

Regulowana poduszka Sweet Dreams została opracowana wspólnie z panią doktor i magistrem fizjoterapii, tak aby zapewnić maksymalny komfort podczas karmienia maluszka.

Wyjątkowość poduszki opiera się na jej istocie. Pomoże przyjąć idealną pozycję do karmienia dziecka, które ciągle rośnie i się zmienia. Każda Mama dopasowuje warstwy poduszki tak aby osiągnąć idealny kąt dla dziecka w każdym wieku i stopniu rozwoju.

Trzy różne wysokości pozwolą znaleźć idealną pozycję dla wygodnego karmienia i zredukują napięcie w karku, plecach i ramionach. Idealne do karmienia na kolanach lub w pozycji bocznej (dla matek po cesarskim cięciu).

Wady zwykłej poduszki do karmienia:

- podnoszenie dziecka za pomocą poduszki o pojedynczej wysokości jest ograniczające i może być bardzo niekomfortowe.

ZALETY INNOWACYJNEJ PODUSZKI:

- warstwowa poduszka Sweet Dreams, łatwo się dopasowuje. Podnosząc dziecko do piersi z trzema poziomami wysokości oferuje mamie więcej możliwości podczas karmienia. Gdy Twój maluch rośnie, zmień wysokość, aby dopasować ją do jego rozmiaru ( 3 stopnie regulacji).

- po zakończeniu karmienia możliwość złożenia poduszki na pół i zabezpieczenia przy pomocy wstążki,

- kompaktowe i czyste przechowywanie,

- idealnie sprawdzi się podczas podróży,

- poduszkę można prać w pralce,

- doskonała po cesarskim cięciu,

- poduszka wykonana jest z materiałów posiadające certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 klasy I. Jest to wiodący na całym świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych,

- wypełnienie kulka silikonowa gat. 1 antyalergiczna,

- produkt wyprodukowany w Polsce

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. Idealny na prezent!

Poduszki są bardzo eleganckie i praktyczne.

Dane szczegółowe

Materiał
Bawełna