Kocyki

Cudowne, mięciutkie kocyki przygotowane przez nas idealnie sprawdzają się zarówno w domu w czasie drzemek, podczas zabawy jak i na spacerze.

Przygotowując nasze kocyki, materiały dobieramy tak aby były w pełni bezpieczne dla skóry dziecka. W środku znajduje się antyalergiczne wypełnienie kulki.
Wypełnienie jest wszyte w poszewkę, dzięki czemu nie przesuwa się oraz nie odkształca.

Kocyk niemowlaka

Uniwersalna wielkość kocyka sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno podczas spacerów w wózku jak i łóżeczku a nawet jako mata do zabawy. Mięciutkie wypełnienie, wysokiej jakości bawełna sprawiają, że jest praktycznie niezniszczalny.

Kocyki średniaka

Idealny kocyk stworzony dla dzieciaczków, tak aby zapewnić komfort podczas jazdy w spacerówce dając przy tym radość z wzornictwa materiałów.

Kocyki przedszkolaka

Kocyk bardzo mięciutki, może posłuży również jako kołdra czy narzuta na łóżko dla dziecka. Po rozłożeniu na podłodze może pełni funkcję maty do zabawy. Idealny dla przedszkolaczków, którzy świetnie się czują podczas zabawy.

Kocyki dla dorosłych

Dostosowany do potrzeb dorosłych przepiękny duży, ciepły, mięciutki elegancki koc. Stworzony z myślą o większych miłośnikach ceniących sobie piękno i wygodę. Każda chwila otulenia sprawia, że  pokocha się go jeszcze mocniej.

Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.